Interneto svetainių kūrimas
17548
page,page-id-17548,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Interneto svetainių kūrimas

Funkcionalumas, patrauklus dizainas ir patogus valdymas
iTokasCreate

Interneto svetainių kūrimas

Įgysite efektyvų verslo įrankį

Sukursime profesionalią interneto svetainę skirtą:

  • teikiamoms paslaugoms pristatyti;
  • jūsų įvaizdžiui virtualioje erdvėje stiprinti;
  • atliktiems darbams parodyti;
  • palaikyti ryšį su klientais;
  • elektroninei prekybai vystyti.

 

Ji bus puikiai suderinama su visais naujausiais įrenginiais, tad klientai galės patogiai naršyti naudodami telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pageidaujantiems dažnai keisti interneto svetainės turinį, nuotraukas ir kitas detales mūsų įdiegiama turinio valdymo sistema leis tai nesudėtingai padaryti jums patiems.

Interneto svetainės administravimas bus lankstus ir patogus, sudėtingumu prilygtstantis kasdien naudojamoms teksto rengimo programoms. O įdiegiamos saugumo priemonės išbandytos ko gero, milijonus kartų. Turinio valdymo sistemos atnaujinimas bus sklandus, esant reikalui suteiksime priežiūros paslaugas.

Darbų eiga

Nuo idėjos popieriuje iki funkcionuojančio įrankio jūsų verslui

1. Idėja ir poreikių analizė

Esame interneto svetainių kūrimo specialistai, tačiau mums visada įdomu sužinoti kliento idėjas, pastabas, pageidavimus ir reikalavimus. Jūs geriausiai žinote planuojamo projekto vizija ir jo sudedamąsias dalis. Mūsų darbas yra išanalizuoti Jūsų pateiktą informaciją ir ją apdoroti pasinaudojant savo patirtimi ir idėjomis.
Poreikių analizės etapas ypatingai svarbus, nes jo metu planuojamos projekto funkcijos, ieškoma sprendimų, kaip vartotojo poreikius įgyvendinti techniškai.

2. Argumentuoti paaiškinimai

Bet koks internetinis puslapis ar kitas projektas yra nukreiptas į konkrečių tikslų siekimą. Niekas neturėtų būti daroma atsitiktinai ar tiesiog dėl to, jog konkurentai ėmėsi tokių priemonių – kiekvienam sprendimui reikia surasti argumentuotą paaiškinimą.
Tai veikia tiek koncepcijos, tiek dizaino kūrimui. Visus savo sprendimus ir pasiūlymus suprantamai paaiškinsime ir pagrįsime.

3. Patrauklaus adaptyvaus dizaino kūrimas

Dizainas – ne tik menas, bet kartu ir mokslas. Kiekvienam vartotojui artimesnės svetaines, kuriose dominuoja patrauklios spalvos, patogus struktūros išdėstymas, intuityvus ir nesudėtingas valdymas.
Mes išanalizuosime Jūsų verslo pobūdį, pateiksime sprendimų, patraukliausiai atspindinčių jūsų veiklos specifiką ir prekės ženklą. Galiausiai pasiūlysime variantą, kuris geriausiai atitiks tiek jūsų, tiek vartotojo poreikius ir kartu priimsime sprendimą.

4. Programavimas

Tai visų etapų apjungimas ir planų įgyvendinimas. Programuotojai, analizuodami sutartą koncepciją, įdiegia visas reikiamas funkcijas naudodami tinkamiausia Jums turinio valdymo sistema. Tada projektui suteikiamas grafinis pavidalas ir internetinis puslapis įgauna formą bei gyvybę.[/vc_column_text]

5.Testavimas ir derinimas su klientu

Paskutinis darbų etapas, kurio metu sukurtas projektas testuojamas ir ruošiamas startui. Patikrinamos visos sukurtos funkcijos, sutvarkomas tekstinis ir vizualinis, vykdomas galutinis projekto derinimas su Jumis. Pateikti galutines pastabas klientams siūlome naudojant užduočių valdymo sistemą.

KYLAM!

Maloniausia viso proceso dalis – užbaigtą projektą perkeliame į užsakovo arba mūsų serverį ir atiduodame vartotojų vertinimui.


Turite klausimų?
ItokasMaintain

Interneto svetainių priežiūra

Turinio ir įvaizdžio administravimas. Saugumo sprendimai

Esame pasiruošę panaudoti visus savo gebėjimus, žinias ir turimus įrankius tam, kad Jūs iš mūsų paslaugų gautumėte maksimalią naudą ir galėtumėte pamiršti visus rūpesčius dėl savo projekto priežiūros. Norint, kad skaitmeninis verslo įrankis veiktų sklandžiai ir išliktų visada šviežias, jam būtina operatyvi ir nuolatinė priežiūra. Dėl šios priežasties vadovaujantis Jūsų pageidavimais ir savo sukauptomis žiniomis užtikrinsime nepriekaištingą sveitainės būklę tiek techniniu, tiek turinio aspektu.

 

Plačiau